Prezent dla przyjaciółki. Czym kierować się poszukując prezentu dla niej?

Prezent dla przyjaciółki nie musi być przesadnie drogi czy też duży. Bardziej liczy się pomysł i kontekst, w jakim chcesz go podarować. Na urodziny, imieniny i bez okazji – zobacz, jaki prezent może być dla niej miłym zaskoczeniem.

Znacie się od dzieciństwa lub od niedawna. Czas znajomości jednak nie ma znaczenia w obliczu pewności, że łączy was wielka przyjaźń. Po czym to poznajesz? Bo zawsze możesz na swoją przyjaciółkę liczyć. Możesz do niej zadzwonić, wypłakać się, pójść z nią do kina, na imprezę czy na spacer; podzielić się radościami i kłopotami. Świadomość, że jest blisko, choć niekoniecznie w realnym wymiarze, pomaga ci przetrwać niejedną trudną sytuację życiową. Chcesz jej za to podziękować? A może szukasz prezentu dla przyjaciółki z okazji jej urodzin, imienin, awansu zawodowego lub zamążpójścia? Oto kilka pomysłowych upominków, które możesz rozważyć.

Na lepsze i gorsze dni

Każdemu może zdarzyć się ciężki dzień w pracy, kłótnia z bliską osobą albo pechowa sytuacja. Jeśli w takich chwilach nie możesz pomóc przyjaciółce bezpośrednio, to możesz zrobić jej mały prezent na tę okoliczność, aby ją pocieszyć i poprawić humor. Podaruj jej np. kieliszek do wina z wygrawerowanym laserowo imieniem. Kiedy koleżanka ma trudny dzień, ten prezent może sprawić, że poczuje się lepiej i kryzys szybciej minie. Kiedy zaopatrzysz ją w specjalny zestaw do wina ulubionej marki „na czarną godzinę”, zapewne się ucieszy z tego prezentu.

Chcesz, aby przyjaciółka zaczynała każdy dzień od pozytywnej myśli? Na jej dobre samopoczucie jest sposób! Sprezentuj koleżance słój z dobrymi myślami. Na spersonalizowanych karteczkach codziennie znajdzie ciekawą propozycję. Może również zapisywać własne myśli i wrzucać je do zdobionego słoja.

Życie jest (niekończącą się) podróżą

W przyjaźni obie strony znają się jak przysłowiowe „łyse konie”. Dlatego pewnie doskonale wiesz, czym interesuje się twoja przyjaciółka. Jeśli uwielbia podróże, to najlepszym prezentem dla niej będzie spersonalizowana mapa świata. Będzie mogła zaznaczać na niej miejsca, w których już była, a także te planowane i wymarzone. Mapę wiesza się na ścianie, a jej rozmiar jest na tyle duży, że można dodawać nielimitowaną liczbę miejsc oraz zdjęć z podróży i dowolnie je układać. Znajdziesz na niej także miejsce, aby umieścić imię przyjaciółki i swoją osobistą dedykację.

Inny prezent dla niej w kontekście podróżniczym? Koleżance może się przydać także planer książkowy na cały rok, w którym będzie mogła zarówno planować każdy dzień, jak i zapisywać swoje pomysły na kolejne podróże.

Kuchenne rewolucje

Jaki będzie najlepszy prezent dla przyjaciółki, która uwielbia kuchenne rewolucje, a do tego jest kobietą praktyczną? Strzałem w dziesiątkę będzie każdy przedmiot, który spożytkuje do przygotowania potraw. Spodobać się jej więc może np. drewniana deska z wygrawerowanym laserowo tekstem w stylu np. „Ania jest w dechę” lub innym. Oryginalnym upominkiem będzie także patera na ciasto, również ze spersonalizowanym nadrukiem. Jeśli przyjaciółka jest mistrzynią pieczenia, to pewnie niedługo razem skosztujecie najlepszego ciasta na świecie.

Pozostając w tematyce kulinarnej, kolejnym pomysłem na upominek na prezent dla koleżanki może być… herbata na każdy nastrój. Aromatyczny napój dodatkowo pozwoli pozbyć się stresu, zacząć miło dzień, a także złapać oddech po ciężkim dniu. Owocowo-kwiatowa mieszanka pozwoli dopasować smak herbaty w zależności od samopoczucia.

Kobiety uwielbiają biżuterię

Twoja koleżanka kocha biżuterię? Kolejny naszyjnik do kolekcji na pewno jej nie zmartwi. Może to być np. pozłacany łańcuszek ze sercem i wygrawerowanymi inicjałami lub zaszyfrowanym tekstem, który będzie znany tylko Wam. Będzie to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki na urodziny lub imieniny. Można jej także podarować biżuterię bez okazji. To zawsze gustowny i elegancji upominek.

Pomysłów na prezent dla kogoś tak bliskiego jak przyjaciółka jest znacznie więcej. Zainspirować się można, czytają również artykuł: Prezent dla przyjaciółki – wyjątkowe propozycje.

Tagi:
by
Poprzedni wpis Następny wpis