5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Singla

Czy wiesz, że 11 listopada przypada Dzień Singla? Z danych Eurostatu1 wynika, że w Polsce może być nawet 4 miliony osób, które nie są w stałym związku. Poznaj 5 pomysłów na prezent z okazji Dnia Singla i spraw, by był on – dla ciebie lub twoich przyjaciół – równie wyjątkowy, jak Walentynki dla zakochanych par!

1. Spersonalizowany gadżet

Singles day to doskonała okazja, aby podkreślić, jak wyjątkowymi i wartościowymi osobami są twoi znajomi single. Dlatego dobrym upominkiem z tej okazji będzie spersonalizowany gadżet. Może to być kubek z ulubionym cytatem, koszulka z zabawnym napisem, spersonalizowane pudełko czekoladek, podkładka pod myszkę do komputera lub magnesik na lodówkę. Tego rodzaju prezenty możesz zaprojektować samodzielnie i zlecić ich wykonanie drukarni lub firmie reklamowej.

2. Bilet lotniczy

Jeśli pasją twojego znajomego singla/singielki lub twoją (jeśli planujesz sprawić prezent sobie) jest podróżowanie, podaruj bilet lotniczy. Jeśli uda Ci się znaleźć korzystną ofertę cenową, wcale nie musisz wydawać na ten cel dużej kwoty. Dla osoby obdarowanej będzie to zachęta do zaplanowania podróży, która może okazać się przygodą życia! Pamiętaj, że za zakup biletów w liniach lotniczych takich jak LOT, Lufthansa czy Emirates możesz zgarnąć punkty PAYBACK – nawet 1000 punktów za pojedynczą transakcję.

3. Karnet do SPA

Rozwijanie kariery to wyzwanie, które wymaga ogromnego nakładu sił – dlatego zatroszcz się o zdrowie bliskiej osoby i podaruj jej karnet do hotelu ze SPA, gdzie będzie mogła skorzystać z relaksacyjnego masażu, odprężającej sesji floatingu (unoszenia się na wodzie o zdrowotnych właściwościach), z jacuzzi i saun. W PAYBACK można wykorzystać punkty do zamówienia kuponu Travel Credits na platformie Booking.com, czyli voucher, który możesz przeznaczyć na doładowanie portfela w tym serwisie. Dzięki temu opłacisz pobyt, różnego rodzaju atrakcje w miejscach, w których planujesz wakacje, a także przejazdy taksówkami

4. Karta podarunkowa do ulubionego sklepu

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Singla? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że znasz nazwę ulubionego sklepu osoby, którą zamierzasz obdarować. Doskonałym upominkiem będzie karta podarunkowa, czyli voucher kwotowy, dzięki któremu można zrobić tańsze zakupy w ulubionym sklepie odzieżowym lub otrzymać wybrane akcesoria zupełnie za darmo. Jeśli nie znasz nazwy ulubionego sklepu, podaruj voucher, w ramach którego singiel lub singielka mogą samodzielnie wybrać sklep, w którym zrealizują kartę. Pamiętaj, że uczestnicy programu PAYBACK mogą wymieniać zgromadzone punkty na vouchery do wykorzystania w wielu różnych sklepach!

5. Ekstremalne przeżycie

Jeśli Twój znajomy singiel nie boi się wyzwań, to ciekawym pomysłem na prezent dla będzie voucher na ekstremalne przeżycie, np. skok ze spadochronem, skok na bungee czy lot myśliwcem. Taki prezent możesz sprawić bliskiej osobie na dwa sposoby:

  • samodzielnie wybrać atrakcję;
  • wymienić punkty PAYBACK na Multivoucher, który od niedawna jest dostępny w ofercie sklepu z nagrodami PAYBACK i pozwolić obdarowanej osobie na samodzielny wybór atrakcji.

W obu przypadkach osoba obdarowana będzie mogła zdecydować się na dogodny dla niej termin realizacji szalonego pomysłu.

PAYBACK daje swoim uczestnikom/użytkownikom możliwość wymiany punktów na vouchery i inne akcesoria dostępne w sklepie z nagrodami.

Tagi: , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis