Curve Cut  gorącym hitem sezonu

@pinterest.com

Curve Cut to nic innego niż miękkie i warstwowe cięcie w stylu naszej ekranowej przyjaciółki Rachel, ale w nowoczesnej wersji z 2023 roku. Gładkie pasma różnej długości dla hiper-kobiecego kształtu, które okalają twarz, a w dodatku są wyjątkowo łatwe w zarządzaniu. Jak uzyskać najmodniejsze cięcie tego sezonu?

@glamourmagazine.co.uk

Jak wygląda zjawiskowe C-Cut?

Curve Cut, znany również jako C Shape Cut, czerpie inspirację z miękkich kosmyków, które przypominają skalowaną strukturę i fakturę Rachel, jednak łącząc większą miękkość U Cut (podobny krój, ale dłuższy i o znacznie mniejszej objętości)  i skalowanie na średnich długościach, dzięki czemu ta fryzura z 2023 jest jeszcze łatwiejsza do noszenia, dostosowywania i stylizacji na co dzień. Słowo Curve Cut dobrze wyjaśnia, w jaki sposób cięcie „obejmuje” twarz jak pieszczota, a to właśnie dzieje się za sprawą odpowiedniego cieniowania i sposobem, w jaki końcówki są podwinięte.

@glamourmagazine.co.uk

Za co uwielbiamy Curve Cut?

Curve Cut to idealna fryzura, która podkreśla kształt twarzy i uwydatnia jej delikatniejsze i bardziej kobiece rysy, a cieniowane w ten sposób włosy są w stanie stworzyć maksymalną objętość bez obciążania włosów. W porównaniu z innymi fryzurami z 2023 roku , takimi jak włoski Bob czy Cub Cut, Curve Cut wykorzystuje miękkie długości i końce, aby uzyskać bardziej subtelny, mniej kanciasty i geometryczny wygląd, który upiększa twarz.

@allure.com

Stylizacja Curve Cut

Chociaż dzięki swojej wielowymiarowości C Shape Cut jest łatwy i wszechstronny w stylizacji, nawet pozwalając włosom wyschnąć na świeżym powietrzu, z pewnością da z siebie wszystko w stylizacji inspirowanej modą lat 90. , niczym kultowe supermodelki. W tym przypadku idealnymi narzędziami do nadawania objętości i krzywizny końcówkom są okrągła szczotka do włosów, a także elektryczne lokówko suszarki.

@allure.com

Wiele interpretacji

Ta warstwowa fryzura jest bardzo łatwa i podatna na stylizację. Wystarczy, że będziemy zmieniać skale, dodawać więcej objętości w precyzyjnych punktach, aby sprawić, że włosy opadną w określony sposób. Stylizacja może wpłynąć na wygląd fryzury: końcówki można skierować do środka, aby stworzyć idealne C, lub możemy bawić się kierunkami, utrzymując przednie kosmyki przy twarzy tak, aby końce dotykały szczęki, podczas gdy pozostałe będą wywinięte na zewnątrz. Krótko mówiąc, istnieje wiele interpretacji, a także stylów do wyboru. Możemy bawić się fryzurą każdego dnia!

Tagi: , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis