Odkryj korzyści płynące ze snu na poduszkach i materacach Hilding Anders wykonanych z pianki.

Odkryj korzyści płynące ze snu na poduszkach i materacach Hilding Anders wykonanych z pianki.

Jedną z ważniejszych rzeczy, na jakie każdy człowiek poświęca dużą część doby jest sen, który powinien być wartościowy i pozwolić na regenerację ciała po intensywnym dniu w pracy (niezależnie od jej charakteru). Dlatego właśnie dobór odpowiedniego materaca czy poduszki, które zapewnią regenerację ciała i utrzymają je we właściwej pozycji jest właśnie tak istotny. Na co jednak zdecydować się konkretnie i co sprawdzi się w sypialni alergika? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą eksperci grupy Hilding Anders, marki docenionej przez branżowych specjalistów na całym świecie.

Materac do spania – poznaj przewagę pianki i jej właściwości

Głównym zadaniem materaca jest zapewnienie użytkownikowi odpowiedniego podparcia ciała w taki sposób, by zapobiec rozwojowi zwyrodnień i schorzeń kręgosłupa, które wraz z wiekiem mogą zacząć się pogłębiać. Jeśli dana osoba budzi się codziennie z bólem pleców i czuje się bardziej zmęczona niż wypoczęta, może być to pierwszy znak, że należy wymienić stary materac. Te piankowe są tworzone w oparciu o nowoczesną technologię, taką jak FlexiFoam stosowną w materacach piankowych do spania marki Hilding Anders.

Jest to pianka poliuretanowa cechująca się wyjątkową elastycznością, a dzięki specjalnej strukturze, idealnie dopasowuje się do ciała użytkownika, reagując zarówno na jego temperaturę, jak i wagę czy sylwetkę. Pozwala to na uzyskanie wyjątkowego komfortu i zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób kręgosłupa, które w przyszłości mogą znacząco odbić się na zdrowiu danej osoby. Co więcej, materac ten nada się również do łóżek specjalistycznych, wyposażonych w ruchome elementy, takie jak zagłówek czy podnóżek.

Poduszki z pianki nowej generacji – poznaj metodę na wyjątkowo komfortowy sen

Innym, często pomijanym elementem podczas kompletowania wyposażenia sypialni jest poduszka, której konstrukcja również uległa zmianie. Kojarzone dotychczas z zastosowaniami ortopedycznymi poduszki z pianki są również często wybierane przez zwykłych użytkowników, głównie ze względu na dobre podparcie dla głowy, odcinka szyjnego kręgosłupa i ramion. Tzw. poduszki z pamięcią to doskonała propozycja dla wszystkich osób, które budzą się z bólem karku. Pianka termoelastyczna Visco, która stanowi wypełnienie poduszek marki Hilding Anders, reaguje na temperaturę użytkownika i dopasowuje się do jego ciała, zapewniając tym samym optymalną pozycję tej wrażliwej części ludzkiego ciała.

Załącznik:
poduszki-z-pianki-nowej-generacji-poznaj-metode-na-wyjatkowo-komfortowy-sen.jpg

Istotnym elementem dobrze dobranej poduszki jest również możliwość zdjęcia pokrowca, który można prać w pralce. Zapobiega to rozwojowi pleśni i innych szkodliwych drobnoustrojów, a przy okazji stanowi doskonałą okazję do odświeżenia poduszki, by spało się na niej jeszcze wygodniej.

Poduszki z pianki nowej generacji – poznaj metodę na wyjątkowo komfortowy sen

Materace piankowe dla alergików z wkładką lateksową

W utrzymaniu świeżości pomaga również odpowiedni poziom wentylacji danej konstrukcji, dlatego w materacach marki Hilding Anders zastosowano specjalną piankę lateksową, która idealnie sprawdzi się w sypialni alergików. Pokrowiec w materacu lateksowym Hilding Breakdance można prać w pralce i to w temperaturze 60°C.

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Tagi: , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis