Kosmiczne dopasowanie. Gdy moda spotyka się z przeznaczeniem

Błogie letnie miesiące jak zwykle dały nam wielki zastrzyk energii i nastroiły w niezwykle pozytywny sposób. To właśnie dlatego latem często korzystamy z życia najintensywniej. Co więcej, w tymże sezonie nie tylko chętniej opuszczaliśmy domowe pielesze, ale i wychodziliśmy poza utarte schematy. Ot, dla wielu osób wakacyjny, beztroski klimat nieodłącznie wiąże się również ze sztuką adorowania. Jednym słowem, przebudziliśmy się do życia zupełnie jak natura i z jeszcze większą chęcią aniżeli w innym porach roku uwodziliśmy. Warto pielęgnować w sobie ten piękny stan oraz gotowość na przeżywanie nowych emocji także i przez kolejne miesiące. Nasz letni błogostan powinien przecież trwać jak najdłużej.

Przy okazji zagłębiania się w wytrawną sztukę kokietowania i wprowadzaniem jej w życie, ciekawie byłoby poruszyć temat astrologicznego wymiaru miłosnych poszukiwań. Otóż to przy okazji wszelkich sensualnych afektów zdajemy się chyba najintensywniej zawierzać ezoterycznemu dopasowaniu pod względem dopasowania znaków zodiaku.

Astrologia wciąż tak samo pobudza naszą wyobraźnię. Traktujemy ją często z przymrużeniem oka, ale jakaż to frajda zasięgnąć wiedzy, czy aby właśnie poznany przez nas szalenie atrakcyjny mężczyzna o równie powalających zaletach intelektualnych, nie jest nam przypadkiem pisany jako życiowy partner. A może reprezentant danego znaku zodiaku faktycznie mógłby stworzyć z naszym jakąś elektryzująca kompilację? Zawsze warto przecież sprawdzić, co na ten intrygujący temat mówią gwiazdy.

Gdy gwiazdy przemówią. Koszulki przyciągające idealnych adoratorów

A teraz nadszedł czas, aby moda spotkała się z twoim przeznaczeniem. Czemuż by nie spróbować mu nie pomóc? Dlaczego nie sprowokować jakiejś ekscytującej, miłosnej sytuacji i nie zacząć przyciągać do siebie konkretnych znaków zodiaku, wyjawiając uprzednio nasz własny? To zupełnie jak zmysłowa gra w otwarte karty! Warto bowiem wiedzieć, że niektóre znaki zodiaku wydają się sobie po prostu przeznaczone. Tym samym, gdy się spotkają, nie sposób mówić o jakimkolwiek miłosnym zawodzie. Jeszcze inne ze względu na niedopasowane temperamenty są niestety niemal od razu skazane na porażkę.

Krótko mówiąc, włączając do swojej garderoby odzież, na której pojawia się przedstawienie naszego znaku zodiaku, znacznie ułatwiamy sobie drogę do poznania idealnego adoratora. A nóż i on zaciekawił się, który znak jest mu pisany? Nawet jeśli nie, to ezoteryczne bluzki to fantastyczny sposób na nawiązanie jednej z pierwszych rozmów. Nie trzeba przecież głowić się nad tematem do poruszenia, ponieważ nasuwa się sam z siebie. Poza sferą zodiakalnych niuansów przyznać trzeba, że koszulki marki Pewex, na których pojawiają się ezoteryczne motywy są też po prostu wizualnie interesujące. Printy znaków zodiaku wyczarowane przez wprawnego grafika niewątpliwie potrafią przyciągać wzrok. Są również niebanalnym sposobem na wyrażenie osobowości. To jeden z gwarantów uzyskania najmodniejszego looku.

Miejmy więc oczy szeroko otwarte i wyczekujmy na pojawienie się na horyzoncie kogoś, z kim wedle gwiazd może nas połączyć kosmiczne dopasowanie. Oto natomiast, jakie sekrety ducha kryją się za poszczególnymi znakami zodiaku.

Baran

Barany to ludzie, którzy zarażają optymizmem. Przebywanie z nimi to frajda. Nie sposób się z nimi nudzić, ponieważ potrafią zaskakiwać w najmniej spodziewanych momentach, a co więcej, są to najczęściej zaskoczenia jak najbardziej pozytywne. Barany potrafią jednak też pokazać różki, to fakt. Lubią dominować, a czasem nawet i zapędzić partnera w kozi (barani) róg. Nie można się jednak baranią impulsywnością i nieustępliwością zrażać, gdyż ludzie spod tego znaku są też wspaniałomyślni i niezwykle lojalni. Związki z Baranami to relacje pełne niezwykłej pasji. Trzeba być jednak przygotowanym na to, że owa pasja bywa doprowadzona nierzadko do stanu wrzenia. W końcu pieczę nad nimi sprawuje żywioł ognia. Barany mające chrapkę na znalezienie idealnego partnera powinny kierować swoje powłóczyste spojrzenia na Lwy i Strzelce, a raczej odwracać wzrok, gdy na ich horyzoncie pojawi się Koziorożec, Waga i Rak.


Byk

Bykom patronuje żywioł ziemi. Wydaje się, że to patronat idealny, ponieważ zdarza się być im być nader przyziemnymi. Niełatwo ulegają działaniu emocji i nie dają się im porywać nawet w chwilach, gdy są to uczucia bardzo silne. Nie dla Byków szalone plany spontanicznych, wakacyjnych wypadów zrodzonych pod wpływem impulsu. Co to to nie! Byki na nie raczej nie przystaną, bo uwielbiają czynienie wszelkich misternych planów. Ich towarzystwo trzeba zamawiać więc ze sporym wyprzedzeniem. Nawet do spraw tak emocjonujących jak miłość podchodzą ze stoickim spokojem i raczej na chłodno, robiąc kalkulacje, czy uprzednio wytypowany partner, aby faktycznie zasługuje na ich faworyzowanie. Na pewno nie znajdą porozumienia z kąpanymi w gorącej wodzie Lwami i Skorpionami, za to idealnie dogadają się z Pannami i Koziorożcami.

Bliźnięta

Raz po raz potrafi u Bliźniąt górę brać inna cecha charakteru. To ludzie zagadki mający po dwie twarze, a czasem nawet i więcej. Ta ciekawa mieszanka bywa u Bliźniąt nawet i wybuchowa, ponieważ dosłownie z chwili na chwilę potrafią całkowicie zmienić swoje oblicze. Zmienność i niejaka nieprzewidywalność to cechy, która niewątpliwie czynią wszystkie Bliźnięta szalenie intrygującymi. Bliźnięta bywają jednak kapryśne także i w miłości. Mogą wielokrotnie powtarzać, że niebywale ujmuje je w kimś jakaś rzecz, a po chwili owa zachwalana cecha może zacząć je irytować. Mają silną potrzebę wolności. To myśliciele o przenikliwych umysłach wchodzący na głębokie rewiry, o których większość ludzi nawet nie myśli. Są idealnymi partnerami do rozmów, z którymi nigdy nie kończą się tematy. Nieco rozchwiane Bliźnięta do harmonii najszybciej będzie w stanie poprowadzić Wodnik, Lew oraz Waga. Do szewskiej pasji będą doprowadzały je za to Panny, Strzelce i Ryby.

Rak

Rakom patronuje woda i to w ten żywioł faktycznie idealnie wpisuje się ich charakter. Ich umysł raz przywodzi na myśl jej idealnie wygładzoną taflę, która zdaje się być ucieleśnieniem spokoju, ale innym razem wody tak zaczynają szaleć, że w końcu przemieniają się w groźny sztorm. Raczek nieboraczek bywa po prostu bardzo humorzasty, ale na całe szczęście przy całej swej zmienności jak mało który znak ceni sobie miłosną stabilizację. Nie dla niego błahe miłostki. Rak to romantyk, który nie lubi półśrodków i często marzy o niekończącej się wielkiej miłości. Ponadto Raki jakby od niechcenia potrafią wkoło wzbudzać duży szacunek i sympatię. Są niezwykle taktowne, budzą zaufanie i z łatwością nawiązują kontakty. Chętnie zdradza się im nawet i największe sekrety. Od nagminnych emocjonalnych sztormów będą potrafiły uchronić Raki Skorpiony oraz Ryby. Ciszę przed ich życiowymi burzami zmącą natomiast zdecydowanie za szybko Barany, Wagi i Koziorożce.

Lew

Lwy nie na darmo zwą się w astrologii właśnie lwami. Lew to innymi słowy żywioł nie do okiełznania, dusza towarzystwa, charyzma, ekscytująca przygoda i nie dający się poskromić apetyt na życie. Lwy są dowcipnisiami potrafiącymi rozbawić nawet największych ponuraków. Są również niezrównanymi gawędziarzami, którym snucie historii wychodzi bardzo naturalnie, więc nierzadko udaje im się porywać nawet i tłumy. Jak mało który znak Lwy potrafią cieszyć się życiem, ale do działania zawsze potrzebują publiki. Lwy czyhające na nowe, porywające znajomości powinny kokieteryjnie zerkać na inne Lwy, tyle że po nieco mniej zodiakalnej sile, Bliźnięta i Barany. Tylko te znaki będą w stanie zapanować nad ich nieco szalonymi charakterami i gdy zajdzie potrzeba odrobinę je utemperować. Nie po drodze Lwom będzie za to z czupurnymi Skorpionami, Rybami i Bykami.

Panna

Panny podobnie jak Byki należą do znaków żywiołu ziemi. Urodzeni w tym przedziale roku są bardzo pragmatycznie nastawieni do życia. Panny są wrażliwe, nieśmiałe, uczuciowe, szczere i drobiazgowe. Są wnikliwymi obserwatorami i zwracają uwagę na wszystkie niuanse i sygnały płynące do nich od innych ludzi. Czasem analizują je jednak nazbyt dogłębnie i biorą na zbyt poważnie. Ich bardzo mocną stroną jest organizacja. Panna z lubością podejmie się zadania zorganizowania wakacyjnego wyjazdu, inni będą mogli w tym czasie leżeć do góry brzuchem. Panny bywają czasem odrobinę samolubne, więc niechętnie uwzględnią w owym planie życzenia innych. Jako że Panny mają słabość do skrupulatnego organizowania dosłownie każdej chwili swojego życia, u boku przydałby im się partner, który będzie miał podobne ciągoty, ponieważ inni mogą tym zostać doprowadzeni do niemałej furii. Będzie mógł nim być Byk, Strzelec bądź Ryby. Najbardziej zirytowane poczynaniami Panien będą Bliźnięta.

Waga

Waga prawdę ci powie, oj tak… Wagi mówią, co myślą, bowiem to chyba najszczerszy zodiakalny znak. Osoby spod znaku Wagi bywają jak forteca: solidne, prawdomówne, przyjacielskie, szlachetne i niezwykle słowne. Można zadzwonić do nich z problemem w środku nocy, a one w mig pośpieszą na pomoc. Jak to jednak bywa z prawdziwymi wagami, ich szalki nie utrzymują się zawsze na jednym poziomie. Wagi bywają czasem zmęczone swoją solidnością i dla równowagi rzucają się w emocjonalny chaos. W owym chaosie lubią warzyć swoje losy, więc czasem decyzje Wag trzeba traktować z przymrużeniem oka, bo wszystko jeszcze może się zmienić. Wagi mają w sobie często wielki czar. Potrafią lawirować z wdziękiem po bezdrożach niewielkich kłamstewek, które w danym momencie są dla nich bardzo wygodne. Mimo że wszyscy zdają sobie z tego sprawę, wybacza się im wszystko i to błyskawicznie. Najszybciej wdzięk Wag sprowadzi na manowce Bliźnięta i Wodniki. Za nic w świecie ich mamienie nie spodoba się Baranom i Rakom.

Skorpion

Słuchy chodzą, że ze Skorpiona niekiedy niezły czort i musi być w tym trochę prawdy, bo charakterek rzeczywiście ma niekiedy dość nieustępliwy. Tak, Skorpiony potrafią stawiać na swoim. Są niezwykle odważne, charyzmatyczne, zawsze zmotywowane do działania, jak i obrony swych przekonań. Do tego raz dwa podnoszą się nawet i z największych porażek. Skorpiony potrafią działać jak osławione króliczki z reklamy baterii Duracell, a więc w myśl zasady „padłeś-powstań”. Podobnie jest w miłości. Charyzmatyczny, romantyczny, bardzo uwodzicielski, ale i bezkompromisowy Skorpion nie spocznie, dopóki nie znajdzie partnera idealnego. A że chce jak najszybciej dociec, czy to właśnie ta osoba, przechodzi w kolejne fazy relacji w niezwykle intensywny sposób. Dla Skorpionów idealnym dopasowaniem i to nie tylko na wakacyjny flirt będą Raki, Ryby i Panny, za to najbardziej niezgodnymi Lwy i Byki.

Strzelec

Strzelec jeśli już zabiera się za strzelenie, to raczej nie chybia. Jako że emocje nierzadko biorą nad Strzelcami górę, to w tychże momentach dają z siebie dosłownie wszystko. A jeśli już biorą, to są to emocjonalne wyżyny. Strzelce wiedzione impulsami są wręcz nieprzeciętnie silnymi osobowościami. Mają w sobie wielkie pokłady energii, czym chętnie obdarowują swoje otoczenie. Przebywanie z niebywale optymistycznym Strzelcem faktycznie przypomina ładownie życiowych baterii. Strzelce uwielbiają podejmować w życiu ryzykowne decyzje. Dosłownie kochają stawiać wszystko na jedną kartę, a że dziwnym trafem często mają tak zwane życiowe szczęście, to nawet z najbardziej szalonych pomysłów wychodzą obronną ręką. Ich upodobanie do ryzyka najlepiej zniosą także kochające hazardową śmiałość Barany i Lwy, ale do rozpaczy doprowadzą tym Bliźnięta i Panny.

Koziorożec

Koziorożec ostrożnie stąpa po ziemi. Z równą ostrożnością miarkuje wypowiadane słowa, wiec już od lat dziecięcych sprawia wrażenie dojrzałego ponad wiek. Ostrożność łączy się u Koziorożców z perfekcjonizmem. Zawsze obawiają się, że jeśli pozwoliłyby wziąć górę emocjom i zaczęłyby pędzić co tchu, to wszystko ległoby w gruzach. Koziorożce zdecydowanie nie lubią szaleć, ponieważ obawiają się, że owo szaleństwo postawiłoby je w gorszym świetle. Co bowiem, jeśli powiedziałyby o jedno słowo za dużo? Ten znak zodiaku dba o samodyscyplinę i widzi świat w czerni bądź bieli. Także i w miłości nie porwie się na emocjonującą grę, której wyniku nie jest w stanie przewidzieć. Ciężko zdobyć zaufanie Koziorożca, ponieważ nie bardzo lubią otwierać się przed ludźmi. Koziorożcom idealnym wyborem wyda się nieśmiała i równie ostrożna w miłości Panna oraz poukładany Byk. Nie po drodze będzie im z Baranami i Rakami.

Wodnik

Nad Wodnikami pieczę sprawuje żywioł powietrza i to chyba dlatego wszystkie Wodniki wręcz ubóstwiają bujanie w obłokach. Uwielbiają snuć marzenia, wyobrażać sobie co też przyniesie im przyszłość i wizualizować idealnego partnera. Jak to jednak bywa w życiu, marzenie niekoniecznie zespalają się w idealny sposób z rzeczywistością, więc Wodniki obrywają chlustem zimnej wody, gdy zaczynają się z nią mierzyć. Co więcej, na całe szczęście Wodniki mają bardzo pozytywne usposobienie, więc raz dwa wracają do formy, dalej wracają do poszukiwań doskonałego partnera z marzeń i snów. Są także niebywale troskliwe, empatyczne i zdają się czasem wręcz czytać w myślach innych. Tym niezwykłym kompanem, jakiego wyobrażają sobie raz po raz w myślach mogą być Bliźnięta oraz Waga. Na pewno ową drugą połówką nie zostanie Lew ani Byk.

Ryby

Ryby nie byłyby Rybami, gdyby nie czuły się doskonale w wodnych odmętach. Ich charakter przypomina nieco osobowość Raków. Tak jak i one raz po raz Ryby mierzą się z emocjonalnymi sztormami, by dosłownie za moment cieszyć się kojącą ciszą panującą na wodzie. Ich emocje rzadko są stałe, raczej płynne jak patronujący im żywioł. Ryby są także ludźmi niezwykle wrażliwymi. Przeżywają równie dogłębnie nie tylko swoje problemy, ale i perypetie innych ludzi. Są tak zaangażowane społecznie, że nieszczęście, jakie zdarzyło się w ich otoczeniu, biorą za swoje prywatne dramaty. Ryby niekiedy mają problem z uczuciowym wyczuciem. Mimo wielkiej wrażliwości czasem nie są zbyt wprawne w trzeźwej ocenie emocjonalnych niuansów. Słyszą i widzą, to co akurat chcę usłyszeć i zobaczyć. Owe nadinterpretacje zupełnie nie będą przeszkadzały Rakom i Skorpionom, ale zirytują Bliźnięta i Panny.

*Ezoteryczne koszulki pochodzą z kolekcji marki Pewex.

Tagi: , , , , , , , ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis