Kreatywne sposoby na przechowywanie ubrań

@aliciafashionista.com

Jeśli w naszym domu nie ma ogromnej garderoby zatwierdzonej przez samą Carrie Bradshaw – cóż, musimy uporać się samodzielnie z organizacją ubrań. Chyba każdy z nas zna smak porażki, podczas upychania całej swojej kolekcji ubrań do małej szafy. Choć legendy głoszą, że niektórym się to udaje, w rzeczywistości kosztuje nas to wielu sprytnych patentów, wyrzeczeń i załamań nerwowych. Niektóre poradniki zasugerują, że najłatwiejszym rozwiązaniem w takim przypadku jest po prostu pozbycie się części rzeczy. Na szczęście jest opcja zapasowa! Więc jeśli nie chcemy jeszcze rozstawać się z żadnym ze swoich ubrań, istnieje szereg kreatywnych pomysłów na przechowywanie ubrań, które zaoszczędzą nam trochę miejsca i nerwów. 

@ikea.com

Może nasza szafa jest bardzo mała, a może w ogóle jej nie mamy? Być może nasza szafa jest przepełniona i potrzebujemy bardziej kreatywnych rozwiązań do przechowywania wszystkich cennych rzeczy. Niezależnie od tego, jaka jest nasza tragiczna sytuacja, weźmy pod uwagę choć jeden z poniższych pomysłów na przechowywanie cennej garderoby.

@cosmopolitan.com

Industrialny wieszak na ubrania

Marzy nam się wieszak na ubrania, który zapewni dodatkowe miejsce do przechowywania, ale zależy nam na znalezieniu czegoś bardziej bezpiecznego i stabilnego? Ten montowany przemysłowy wieszak na ubrania, który wygląda super w każdej przestrzeni pomieści dziesiątki naszych ubrań, które już nie będą musiały być ściśnięte w szafie. W dodatku wygląda super stylowo i nowocześnie stając się dodatkową dekoracją naszego wnętrza.

@cosmopolitan.com

Przezroczysta szuflada

Doskonałym sposobem na przechowywanie swoich swetrów, dżinsów, torebek i innych przedmiotów jest ułożenie ich w ładnych i funkcjonalnych szufladach. Te akrylowe szuflady i mini komody to jedne z absolutnych wnętrzarskich hitów, a najlepsze jest to, że z łatwością możemy zobaczyć, co chcemy wyciągnąć przed otworzeniem szafy. Dzięki temu nie musimy sprawdzać każdej przegródki w poszukiwaniu swojego ulubionego swetra.

@amzn.to

Łóżko ze schowkiem

Jeśli chcemy jak najlepiej wykorzystać wszystkie przestrzenie w naszym mieszkaniu, warto wybrać łóżko z wbudowanym schowkiem! Dzięki temu zyskamy dodatkowe miejsce do przechowywania – na przykład sezonowych ubrań, które nie będą nam potrzebne w szafie przez kilka kolejnych miesięcy. Takie rozwiązanie może okazać się wyjątkowo przydatne szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, gdzie każdy centymetr do przechowywania jest na wagę złota.

@donpedrobrooklyn.com

Wiszący organizer do szafy

Wiszące organizery do szafy nie są ani nowym, ani innowacyjnym pomysłemAle warto o nich pamiętać, szczególnie jeśli walczymy o kompaktowe i funkcjonalne zorganizowanie naszej garderoby. Są wygodne, pojemne i nie zajmują dużo miejsca.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis