Lovecore – nie tylko na Walentynki

@sabaline.tumblr.com

Trend, który opowiada o miłości do mody. Te słodkie akcesoria będą nie tylko dodawać nam uroku, ale mogą być idealnym prezentem – nie tylko dla zakochanych. Elementy w kształcie serca i urocze akcenty – w tym sezonie miłość będzie wisiała w powietrzu. 

@luxurylaunches.com

Torebka serce – talizman zakochanych

Serce do trzymania w dłoni od Gucci lub mała torebka na ramię, która przybiera kształt miłości od Chanel, a  może nowe modele, które wchodzą na podium najbardziej pożądanych akcesoriów jak w przypadku Alaïa? Zawieszone między romantyczną tradycją a popkulturą, serce zabiło mocniej w modzie na międzynarodowych wybiegach na fali estetyki lovecore  – wirusowego trendu, który wybuchł na TikToku rok temu, po pokazach mody pełnych entuzjazmu i pozytywnej energii stylistów.

@net-a-porter.com

Le Coeur od Alaïa

Zacznijmy od produktu, który podbił serca wszystkich fashionistek: torby Le Coeur od Alaïa. Najnowsza wersja oślepia lustrzanym blaskiem, stając się tym samym cennym przedmiotem, którego nie możemy się doczekać na czerwonym dywanie. Na szczęście Pieter Mulier zadbał już o wersję, którą można nosić na co dzień.

Ta torba w kształcie serca nie jest płaska, ale ma trójwymiarową konstrukcję, dzięki której akcesorium może pomieścić więcej niż mogłoby się wydawać. Modelowanie skóry ma tu fundamentalne znaczenie dla nadania objętości, tworząc w ten sposób funkcjonalną przestrzeń. Le Coeur by Alaïa zapinana jest na dwa zamki i jest wyposażona w skórzany pasek na ramię ton sur ton, który pozwoli ją nosić w praktyczny sposób.

@acroera.com
Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis