Netflix – komedie na zimne wieczory

@filmweb

Śmiech, nieporozumienia, tarapaty i łzy wzruszenia – czyli wszystko, co znajdziemy w dobrej komedii. Choć przepis na najlepsze komedie wydaje się prosty, niejednokrotnie wybór odpowiedniego filmu na wieczór zajmuje nam zdecydowanie za dużo czasu i nie zawsze okazuje się trafionym. Jakie komedie na Netflixie umilą nam chłodne, jesienne wieczory?

@filmweb

Ocean’s 8 (2018)

Gdy na oczach widza, główni bohaterowie popełniają przestępstwo, w pewnym sensie czynią nas swoimi wspólnikami. Jeśli jest to duet George Clooney z Bradem Pittem – nietrudno o przyzwolenie publiczności. Ocean 8 to kontynuacja znakomitej serii Ocean, w której kipiało od testosteronu, teraz pałeczkę przejmują prawdziwe femme fatale. Sandra Bullock w doskonałej roli Debbie, wraz ze swoją partnerką Lou (Cate Blanchett) planują kradzież stulecia. Kompletując do tego zadania ekipę składających się z samych  pięknych i inteligentnych kobiet (między innymi Rihannę!). Tym razem w przekręcie stulecia nie zobaczymy żetonów z kasyna ani stołów do blackjacka, ale oszałamiające klejnoty Cartiera. Pełna humoru i adrenaliny opowieść snuta na ekranie, to doskonała propozycja na chłodny wieczór przed telewizorem.

@filmweb

Focus (2015)

Jak oszukać zawodowego kłamcę? Ciekawe wyzwanie, szczególnie jeśli próbować będzie zjawiskowa Margot Robbie. Na ekranie obserwować będziemy dwóch profesjonalnych manipulatorów, którzy próbując swoich sił na sobie, staną się duetem doskonałym. Film pełen elegancji, uwodzenia, markowych ubrań, wyścigowych samochodów i ekskluzywnych jachtów. Doskonała mieszanka na oderwanie się od rzeczywistości i wciągnięcie się w historię pełną intryg, humoru i pięknych widoków.

@filmweb

Praktykant (2015)

To nie jest klasyczna komedia, której głównym wątkiem jest oklepana historia miłosna. Robert De Niro i Anne Hathaway stworzą duet współpracowników, którzy niespodziewanie odegrają ogromną rolę w życiu swojego partnera. Piękna historia o przyjaźni, ambicji, determinacji i odpuszczaniu. Nie zabraknie także zwrotów akcji i melancholijnych momentów na refleksję. Pełen humoru, czarujący film, który z pewnością ogrzeje nasze serca podczas jesiennej chandry.

@filmweb

Oszustki (2019)

Josephine Chesterfield (Anne Hathaway) jest czarującą, uwodzicielską i bezwzględną Angielką, która żyje wystawnym życiem naciągając bogatych mężczyzn. Penny (Rebel Wilson) bogaci się, rozsiewając swe wdzięki w okolicznych barach. Mimo sporych różnic w sposobie działania, obie są mistrzyniami w swoim fachu. Rubaszny humor Penny w połączeniu z dystyngowanym dowcipem Josephine tworzą na ekranie energetyzujący nastrój, od którego trudno oderwać wzrok. Obie panie zapewniają godziny doskonałej rozrywki, tworząc mieszankę wybuchową. Szczególnie, gdy łączą siły i próbują zostać partnerkami w „zbrodni”.

@filmweb

Zabójczy rejs (2019)

Nowojorski policjant (Adam Sandler) zabiera swoją żonę (Jennifer Aniston) w długo oczekiwaną podróż po Europie. Tajemniczy mężczyzna (Luke Evans) spotkany na pokładzie samolotu zaprasza ich na kameralnie, prywatne spotkanie rodzinne na ekskluzywnym jachcie, należącym do leciwego miliardera. Rejs rozpoczyna się od tajemniczego morderstwa. W tym też momencie każda osoba obecna na statku staje się podejrzanym. Wraz z próbą ustalenia wersji wydarzeń i złapaniu sprawcy rozpoczyna się seans pełen humoru, zagadek i dobrej zabawy.

Tagi: , , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis