Nowoczesny program treningowy – ćwicz w domu!

Trening w domu to idealne rozwiązanie dla osób, które ze względu na pracę, opiekę nad dzieckiem, studia lub inne zobowiązania nie mają czasu na regularne odwiedzanie obiektów sportowych. Jedyną wadą takiego rozwiązania było do tej pory to, że nie można było skorzystać z pomocy doświadczonego trenera, mogącego zweryfikować, czy ćwiczenia są prawidłowo wykonywane. Od teraz nie jest to już problemem.

1. Jak prawidłowo ćwiczyć w domu?
2. Sklep internetowy z ofertą dla osób uprawiających sport
3. Dlaczego warto przetestować Yes2Move?

Okazuje się jednak, że można połączyć komfort, jaki dają treningi we własnym domu z dostępem do fachowej wiedzy i doświadczenia instruktorów. Taką usługę zapewnia platforma treningowa Yes2Move, który aktualnie oferuje nowym klientom 14-dniowy  dostęp próbny jedynie za 1 zł. Dodatkowo, przy zakupie każdy otrzymuje bon o wartości 50 zł  na zakupy w sklepie online.

Jak prawidłowo ćwiczyć w domu?

Ćwiczenia w domu mogą być równie skuteczne, jak te, które wykonuje się na siłowni, w klubie fitness lub w innych obiektach. Najważniejsze jest jednak to, aby prawidłowo je wykonywać. W przeciwnym razie można się nabawić kontuzji, a dodatkowo źle wykonywane ćwiczenia mogą nie przełożyć się na efekty. Na szczęście wiedza na temat tego, jak zacząć ćwiczyć jest łatwo dostępna, zwłaszcza jeżeli przetestujesz nową usługę internetową, która zawiera między innymi plan treningowy, porady na temat fitness w domu oraz zajęcia online z doświadczonymi instruktorami. Wystarczy, że skorzystasz z takich zajęć, abyś mógł bez wychodzenia z domu uzyskać niezbędne wsparcie instruktora. Taka osoba nie tylko wyłapie popełniane błędy, ale też udzieli ci dodatkowych wskazówek, co zwiększy skuteczność treningów. Yes2Move zatrudnia trenerów z bardzo dużym doświadczeniem, a z bogatej bazy filmów treningowych każdy użytkownik może wybrać coś dla siebie. Nie ma znaczenia, jakie mięśnie chcesz ćwiczyć, czy planujesz zrzucić zbędne kilogramy oraz jak często uprawiasz aktywność fizyczną. Wielu początkujących użytkowników już po kilku tygodniach korzystania z usługi zauważyło u siebie poprawę kondycji, co dało im świetną motywację do dalszych ćwiczeń.

Sklep internetowy z ofertą dla osób uprawiających sport

Wszyscy, którzy zdecydują się na przetestowanie platformy treningowej mogą również korzystać z oferty sklepu https://sklep.yes2move.com/, gdzie dostępne są bezpieczne suplementy, witaminy i wiele innych produktów dla osób uprawiających sport. Zamówienia powyżej 199 złotych wysyłane są na koszt sklepu, a jeżeli zamówiony produkt nie spełni twoich oczekiwań, masz trzydzieści dni na jego zwrot. Takie sytuacje nie mają jednak miejsca, szczególnie że sklep cieszy się zaufaniem największych klubów fitness  z całej Polski.

Dlaczego warto przetestować Yes2Move?

Obecnie platforma  https://yes2move.com/login oferuje 14-dniowy okres testowy za jedynie 1 zł. Wystarczy zarejestrować się na stronie (oferta jest dostępna dla nowych użytkowników) i wybrać jeden z dwóch dostępnych pakietów. Zdecydowana większość osób, które chcą zadbać o swój wygląd, przedłuża subskrypcję. Wynika to ze świetnego podejścia do klienta, dostępu do doświadczonych trenerów oraz tego, że wszystkie udostępniane materiały są porządnie zrealizowane. Wspomniana usługa to najlepszy przykład na to, że wcale nie trzeba ponosić wysokich kosztów, aby można było rozpocząć treningi. Dodatkowo wystarczy, że będziesz postępował według zaleceń trenerów i ćwiczył tak, jak zostało to pokazane na filmach, aby trening w domu (zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn) był tak samo skuteczny, jak zajęcia w obiekcie sportowym. Oszczędzisz natomiast czas i pieniądze.

Tagi: ,

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis