Prezent dla bliskiej przyjaciółki

Przyjaciółka to bardzo bliska osoba, ktoś, na kim zdecydowanie można polegać w każdej sytuacji. To osoba, która zna Twoje największe tajemnice i dosłownie bywa lekiem na całe zło. Taka przyjaciółka to wielki skarb. Tak więc, gdy nadchodzą jej urodziny, na pewno zastanawiasz się, jaki podarunek sprawiłby jej największą przyjemność i radość. Taki upominek powinien mówić: „Dziękuję za to, że jesteś i mogę na Ciebie zawsze liczyć”. Przyjaciółka to osoba, z którą łączą Cię wyjątkowe relacje, warto zadbać więc, by prezent był również wyjątkowy i przemyślany. Poznaj nasze rady i propozycje na tę szczególną okazję.

Cały dzień razem

Dobrze wiemy, że podarunek od serca jest zawsze najlepszy, dlatego właśnie dzień spędzony wspólnie to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciółki. To będzie na pewno wyjątkowy i cudowny dzień. Spędźcie go razem na spacerze, na rowerze, zamówcie potem ulubione jedzenie, włączcie Wasz ulubiony serial lub film, wspominając przy tym wszystkie ciekawe historie z Waszego życia. Niech to spotkanie będzie naprawdę doskonałe.

Wspólny weekend

Alternatywą dla wspólnego dnia razem będzie wspólny weekendowy wyjazd do spa, basenów termalnych, w góry, Mazury lub nad Bałtyk. Możliwości jest całkiem sporo i wszystko zależy od indywidualnej kreatywności. Najważniejszy jest odpoczynek razem, wspaniałe widoki, czyste powietrze i prezent dla przyjaciółki na urodziny w postaci relaksującego wyjazdu w piękne rejony Polski.

Biżuteria

Nadal zastanawiasz się, co kupić przyjaciółce na urodziny? Biżuteria to największa klasyka podarunkowa, co nie znaczy, że musi być banalna. Postaw na modne minimalistyczne naszyjniki lub bransoletki, które na pewno sprawią obdarowanej przyjaciółce mnóstwo radości. Wybierz zestaw kolczyków, który potem spersonalizujesz, poprzez dodanie hasła, które będzie zrozumiałe tylko dla was, pseudonimu przyjaciółki ze starych lat lub jej imienia. Taka personalizacja musi przypaść przyjaciółce do gustu, a taki podarunek jasno pokaże, ile tak naprawdę dla Ciebie znaczy jej przyjaźń.

Przenośny głośnik

Czym jest życie bez muzyki? Głośnik bluetooth przydaje się w każdej sytuacji i jest idealnym prezentem dla przyjaciółki, która uwielbia słuchać dużo muzyki, i to głośno. Taki podarunek przyda się w domu, w podróży, podczas wyjazdu, czy też podczas spotkania ze znajomymi. Jest bardzo wiele możliwości. Markowe głośniki kosztują nieco więcej niż standardowe, ale to jakość, za którą w dłuższej perspektywie się opłaca się wydać więcej.

Książkowe eldorado

Jeśli Twoja przyjaciółka zalicza się do grona zawołanych czytelników, warto wtedy pomyśleć nad zestawem książek, które mogłyby jej przypaść do gustu. Zrób lekkie podpytanie, zobacz w jej domu, jakie książki lubi, zbiera, albo o jakiej książce aktualnie marzy. Spróbuj trafić w jej gust i przygotuj dla niej unikalny zestaw, w którym znajdzie się lektura, ciepły koc, pojemny kubek i herbata dobrej jakości. Każdy wielbiciel słowa pisanego powinien docenić tak pomysłowy i jednocześnie praktyczny prezent.

Tagi: , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis