Wynajem VR, czyli jak wejść do świata gier

Wirtualne gogle to jeszcze większa radość z rozrywki. Jak wejść do świata gier? Decydując się na wynajem VR. Dzięki takiemu rozwiązaniu, dostępność dedykowanego sprzętu nie jest ograniczona. Problemem może okazać się brak tytułów odpowiednich dla niewprawionego gracza.

Pierwsze kroki w wirtualnym świecie

Decydując się na wynajem VR, wejdziesz do gry. Stąd już tylko krok dzieli Cię od uczestnictwa w trzymających w napięciu misjach. Jak to zrobić? Wypożycz gogle VR w Plenti i doświadcz wirtualnej rzeczywistości wszystkimi zmysłami. Jakie tytuły odkryją przed Tobą zalety technologii VR?

1. Klasyka, czyli Beat Saber. Rytmiczna gra o nieskomplikowanych zasadach to rozgrywka, która dzieje się w neonowej wirtualnej rzeczywistości. Poruszając się w rzeczywistym pomieszczeniu, tniesz kontrastowymi szablami lecące zawsze od frontu sześciany. Blok reprezentujący muzyczne rytmu możesz uderzyć wyłącznie szablą w tożsamym kolorze i w kierunku wyznaczonym przez strzałkę. Dodatkowo, w rytm muzyki będziesz unikał zbliżających się przeszkód. Aktywne uczestnictwo w grze mogą podjąć także niewprawieni gracze.

2. The Lab to gra dostępna za darmo, zatem – idealna dla tych, którzy zdecydowali się na wynajem VR. Zestaw gier, uznawany za najbardziej dopieszczoną propozycję tego rodzaju, dostępną na rynku gamingowym, w którą dodatkowo możesz wejść, to różnorodność doświadczeń. Prawdopodobnie spodobają Ci się tak bardzo, że zapragniesz rozwijać je w realnym życiu.

3. Vader Immortal: A Star Wars VR Series otworzy przed Tobą dotychczas niedostępną rzeczywistość. Krótka wirtualna przygoda to szansa na przekroczenie progu twierdzy Lorda Vadera. Zaledwie godzinny epizod to doskonała kompilacja trybów fabularnego i treningowego.

Wynajem VR alternatywą dla zakupu

Masz wątpliwości, czy wirtualny świat Cię porwie? Zdecyduj się na wynajem VR. Możliwość wypożyczenia gogli w Plenti otworzy przed Tobą nowe możliwości i pozwoli realnie ocenić zainteresowanie możliwościami technologii VR. Jak to zrobić? Pobierz dedykowaną aplikację lub zarejestruj się bezpośrednio na stronie, wybierz interesujący Cię sprzęt i spersonalizuj ofertę. Minimalny okres wynajmu VR to 24 godziny od momentu potwierdzenia odbioru zamówionego urządzenia.

Tagi:

Podobne wpisy

by
Poprzedni wpis Następny wpis