Pomysły na zimową randkę

@weheartit.com

Czasami zimowe mrozy nie zachęcają nas do wyjścia z domu. Najchętniej całe dnie spędzalibyśmy w ciepłej piżamie pod kocem, marząc o ciepłych dniach lata. Na myśl o romantycznym spotkaniu pojawiają się wątpliwości – co ciekawego można robić w taką pogodę? Na szczęście zima to doskonały czas także na randkowanie, a niektóre zajęcia wręcz zyskają dodatkowego uroku dzięki tej magicznej aurze. Jak zorganizować idealną zimową randkę?

@Victorialamina

Randka na lodowisku

Świąteczny klasyk prosto z uroczych komedii romantycznych – czyli randka na lodowisku. Czy może być coś lepszego na zimową randkę? To doskonały pomysł nawet, jeśli jeszcze nie umiemy jeździć na łyżwach. Nasz ukochany może służyć nam pomocną dłonią lub razem z nami śmiać się i ślizgać próbując złapać równowagę. Tak spędzony czas z pewnością szybko was do siebie zbliży i natychmiast przełamie przysłowiowe lody.

Romantyczny spacer z gorącym kakao

Niezależnie od tego, czy jesteś mistrzem kuchni, czy nie, zdziwisz się, jak łatwo jest zrobić gorące kakao od podstaw. Wystarczy zagrzać mleko, dodać świeże kakao i cukier lub odrobinę miodu, a następnie gotować w rondlu na małym ogniu mieszając, aż składniki się połączą w jednolity, czekoladowy napój. Możesz nawet dodać swój własny akcent, aromatyczny likier, cynamon lub pianki. Nie ma to jak dobra rozmowa przy gorącym napoju w zimowy wieczór. Jeśli lubimy aktywne spotkania, koniecznie zabierzmy kakao w termos i zaproponujmy spacer w pięknej, zimowej scenerii.

@classygirlswearpearls.com

Przytulny wieczór filmowy

Kolacja i film może nie są najbardziej oryginalnym pomysłem, ale jest kilka powodów, dla których zawsze będzie to świetny pomysł na zimową randkę. Jeśli pogoda nie zachęca do wyjścia na zewnątrz, przygotujmy przytulną salę kinową w salonie, z gorącym popcornem, napojami i ciepłymi kocami na kanapie. Ulubiony film i towarzystwo ukochanej osoby to przepis na idealną zimową randkę w objęciach w delikatnym blasku telewizora.

@dmargherite.com

Wspólne gotowanie

Wspólne gotowanie może być świetną zabawą, o ile zgodnie zdecydujemy co mamy ochotę zjeść! Pizza to bezpieczny wybór, który pokochają wszyscy. W dodatku jest to potrawa, która jest szybka i łatwa do zrobienia, dlatego resztę randki, będziemy mogli poświęcić na konsumowanie naszego popisowego dania i rozmowy z ukochanym. Wspólna nauka żonglowania ciastem? Brzmi jak dobra zabawa! Okres zimowy to także świetny pretekst do zaproszenia naszej drugiej połówki do zabawy przy pieczeniu pierniczków. Kto oprze się tym korzennym ciasteczkom?

@simplysogood.com

Domek z piernika

Wspólne lepienie domku z piernika to zimowy odpowiednik rzeźbienia w dyni. Domek z piernika to klasyczna zimowa zabawa, w którą możemy zaangażować naszą drugą połówkę. Jeśli mamy więcej czasu możemy zdecydować się na przygotowanie ciasta na domek od zera, jeśli jednak nie chcemy by cały proces trwał nieskończenie długo, możemy wykorzystać gotowy zestaw pierników, który będziemy mogli samodzielnie połączyć i udekorować – nie oszukujmy się, przecież to najlepsza część zabawy!

@kristinvald.blogspot.de

Wyprawa na sanki

Czy jesteśmy w stanie sobie przypomnieć kiedy ostatni raz zjeżdżaliśmy z zaśnieżonej górki na sankach? Obudźmy swoje wewnętrzne dziecko i zamieńmy randkę w zimową wyprawę pełną śmiechu, dobrej zabawy i… śniegu w butach! Nie zapomnij zabrać ze sobą termosu z gorącą herbatą lub grzanym winem – będzie to idealne zwieńczenie zimowej randki!

@happilyevertravels.com

Jarmark świąteczny

Wszyscy kochamy klimat jaki panuje na Jarmarkach Bożonarodzeniowych. Piękne stragany, dobre jedzenie i nastrojowe kolędy w tle. Do tego piękne światełka i romantyczny nastrój rodem z komedii romantycznej gotowy! Zabierz drugą połówkę na najbliższy jarmark świąteczny, poszukajcie wspólnie wyjątkowych dzieł sztuki i rękodzieł, a także koniecznie przetestujcie lokalnych przysmaków i grzanego wina.

Tagi: , , , ,
by
Poprzedni wpis Następny wpis